Preklady z češtiny do slovenčiny

Preklady z češtiny do slovenčiny

Čeština a slovenčina sú si veľmi podobné jazyky. Napriek tomu sa v mnohom odlišujú. Nie je to len rozdiel medzi karfiolom a květákem, loptou a míčem, či gólom a brankou. Oba jazyky v sebe skrývajú nuansy, ktoré v ušiach rodeného Čecha alebo Slováka určite zarezonujú, a nemusia vytvoriť práve najlepší dojem. Práve preto vám ponúkame profesionálne preklady z češtiny do slovenčiny. Preložíme pre vás texty tak, aby boli nielen gramaticky správne, ale aby zneli prirodzene a vždy zrozumiteľne. S prekladom textov z češtiny do slovenčiny máme množstvo skúseností – prekladali sme technické listy, rôzne návody, manuály a napokon, neraz aj rozprávky pre deti.

Aby sme si dokonale rozumeli: preklady čeština – slovenčina

Prečo sú dôležité preklady z češtiny do slovenčiny a kto ich využíva? Sú to predovšetkým rôzne firmy, ktoré majú aktivity nielen v Českej republike ale aj na Slovensku. Ak sa teda napríklad chystáte svoje podnikanie rozšíriť na Slovensko, sme tu pre vás a o všetky texty sa vám veľmi radi postaráte. Potrebujete v zmysle platných zákonov preložiť návod alebo inštrukcie do slovenského jazyka? Ani to pre nás nie je problém. Veľmi radi sa pre vás staneme partnerom pre všetky textové služby v slovenčine. Uvedomujeme si, že čas vás môže tlačiť, preto vám dokážeme zabezpečiť preklad z češtiny do slovenčiny skutočne expresne.

Čeština a slovenčina má viac odlišností, ako sa môže zdať. Hovorte na svojich zákazníkov v ich reči, zrozumiteľne a bez chýb. 

Koľko to potrvá?

Preklady z češtiny do slovenčiny s rozsahom do 10 NS pre vás pripravíme do 2 pracovných dní. Na presnom termíne sa vždy dohodneme pri vašej objednávke.

Obsah služby

Preklad textu z češtiny do slovenčiny rodeným Slovákom vrátane dôkladnej kontroly výsledného textu.

Cena

Od 4,9 eur bez DPH za normostranu (1 800 znakov vr. medzier)
Nechajte si od nás vypracovať cenovú ponuku!

Dodržiavame termíny

Nesľubujeme nesplniteľné. Vyznávame dôsledné dodržiavanie termínov.

Máme skúsenosti

Viac ako 10 rokov skúseností s tvorbou obsahu a rôznymi online projektami

Texty, ktoré chutia

Tvoríme texty, ktoré zachutia nielen vašim klientom ale aj internetovým vyhľadávačom.

0950 430 494

Zavolajte nám

Napíšte nám

Social Media

Facebook/Instagram