Copywriting

Copywriting, ktorý jednoducho funguje

Hľadáme copywritera! To je častá požiadavka zo strany firiem, projektových manažérov a marketingových agentúr, ak potrebujú texty na web, články na blog, popisy pre e-shop či iný textový obsah. Lucume sa hovorí aj „zlato Inkov“, my sme však presvedčení, že hodnotu zlata budú mať pre vás texty, ktoré s nadšením tvoríme. 

Zohnať kvalitného copywritera si vyžaduje množstvo času, námahy a potrebujete aj určitú dávku šťastia. Skúseného copywritera spoznáte podľa toho, že má nielen kultivovaný a spisovný prejav, ale vyzná sa aj v marketingu. Dokáže pripraviť obsahovú stratégiu, pozná zásady SEO a tiež najčastejšie používané redakčné systémy. Profesionálny copywriter sa tak stane vašim prínosným spolupracovníkom. My vás akéhokoľvek hľadania profesionálneho copywritera ušetríme!

Sme copywriteri, ktorí majú vyše 10-ročné skúsenosti s písaním rôznych textov. Nebojíme sa žiadneho formátu, témy ani žánru. Písali sme od návodov k vŕtačkám až po texty pre webové stránky, reklamné texty a PR články, ktoré našim klientom priniesli profit. Pri písaní textov sme zameraní na cieľ, vieme použiť tie správne slová a formulácie, ktorými upútate nielen čitateľov ale zapáčite sa aj internetovým vyhľadávačom. Naša filozofia je jednoduchá: 

Píšeme texty, ktoré vám prinesú zisk

Aké texty píšeme?

Neexistuje pre nás prakticky žiadne obmedzenie, píšeme texty pre offline aj online prostredie. Našu ponuku presne prispôsobíme vašim cieľom a potrebám. Vypracujeme obsahovú stratégiu, ktorú budeme nielen dôsledne napĺňať, ale aj vyhodnocovať. Ak už obsahovú stratégiu máte, radi sa jej prispôsobíme, prípadne vám navrhneme jej zlepšenie. Dokonca si bez problémov sadneme aj s vašou marketingovou agentúrou.

Tvorba textov, to sú najmä:

 • Prezentačné texty
 • Texty na web
 • Články na blog
 • PR články
 • Textové príspevky (posty) na sociálne siete
 • E-mailové newslettre
 • Popisy pre e-shopy
 • Produktové texty

Copywriting v našom podaní

Na písanie textov potrebujete nielen dostatok inšpirácie ale aj prímes talentu, znalosť gramatiky a zmysel pre detail. Textom od nás nechýba nápad a iskra, ktorá v očiach verejnosti vzbudí záujem. 

Nemáme radi slovné omáčky, gramatické chyby a tuctové texty bez výpovednej hodnoty.

Prečítajte si viac o copywritingu na našom blogu

Kedy budete mať texty?

Texty s rozsahom do 2 NS pre vás napíšeme do 2 pracovných dní. Na presných termínoch sa vždy dohodneme pri vašej objednávke.

Obsah služby

Napísanie článku na základe dohody s klientom, v prípade potreby návrh tém. Dodatočné úpravy a dôkladná kontrola článku je samozrejmosťou.

Cena

Od 22 eur bez DPH za normostranu (1 800 znakov vr. medzier)
Nechajte si od nás vypracovať cenovú ponuku!

Dodržiavame termíny

Nesľubujeme nesplniteľné. Vyznávame dôsledné dodržiavanie termínov.

Máme skúsenosti

Máme množstvo skúseností s rôznymi online projektami

Texty, ktoré chutia

Tvoríme texty, ktoré zachutia nielen vašim klientom ale aj internetovým vyhľadávačom.

Chcete vedieť ako na tom ste? Vypracujeme pre vás textový audit zadarmo!

Navrhneme vám zlepšenia, bez záväzkov a vnucovania

  0905 288 885

  Zavolajte nám

  Napíšte nám

  Social Media

  Facebook/Instagram