Copywriting

Copywriting, ktorý jednoducho funguje

Hľadáme copywritera! To je častá požiadavka zo strany firiem, projektových manažérov a marketingových agentúr, ak potrebujú texty na web, články na blog, popisy pre e-shop či iný textový obsah. A potom sa do ich hľadáčika dostane copywriting agentúra. Lucume sa hovorí aj „zlato Inkov“, my sme však presvedčení, že hodnotu zlata budú mať pre vás texty, ktoré s nadšením tvoríme. 

Zohnať kvalitného copywritera si vyžaduje množstvo času, námahy a potrebujete aj určitú dávku šťastia. Skúseného copywritera spoznáte podľa toho, že má nielen kultivovaný a spisovný prejav, ale vyzná sa aj v marketingu. Dokáže pripraviť obsahovú stratégiu, pozná zásady SEO a tiež najčastejšie používané redakčné systémy. Profesionálny copywriter sa tak nepostará iba o písanie článkov, ale stane sa vaším osobným textárom pre všetky biznis požiadavieky. Sme copywriting agentúra s jasným cieľom, a tak vás akéhokoľvek hľadania profesionálneho copywritera ušetríme!

Sme copywriteri, ktorí majú vyše 10-ročné skúsenosti s písaním rôznych textov. Nebojíme sa žiadneho formátu, témy ani žánru. Písanie textov od návodov k vŕtačkám až po texty pre webové stránky, slogany a PR články, ktoré našim klientom pomohli preraziť, toto všetko je v našej copywriting agentúre dennodennou záležitosťou. Pri písaní textov sme zameraní na cieľ, vieme použiť tie správne slová a formulácie, ktorými upútate nielen čitateľov, ale zapáčite sa aj internetovým vyhľadávačom. Naša filozofia je jednoduchá: 

Píšeme texty pre váš úspech

Copywriting agentúra – aké texty píšeme?

Pri písaní nepoznáme žiadne obmedzenia, píšeme texty pre offline aj online prostredie. Našu ponuku presne prispôsobíme vašim cieľom a potrebám. Vypracujeme obsahovú stratégiu, aby sme spoločne vedeli, čo textami sledujeme, a aby ste si dokázali overiť ich účinnosť. Ak už obsahovú stratégiu máte, radi sa jej prispôsobíme, prípadne vám navrhneme jej zlepšenie. Ochotne budeme komunikovať aj s vašou marketingovou agentúrou, aby sme spoločné aktivity zladili.

Tvorba textov, to sú najmä:

 • Prezentačné texty
 • Texty na web
 • Články na blog
 • PR články
 • SEO články
 • Linkbuilding texty
 • Textové príspevky (posty) na sociálne siete
 • E-mailové newslettre
 • Popisy pre e-shopy
 • Produktové texty

Copywriting agentúra v našom podaní

Na písanie textov potrebujete nielen dostatok inšpirácie ale aj prímes talentu, znalosť gramatiky a zmysel pre detail. Textom od nás nechýba nápad a iskra, ktorá v očiach verejnosti vzbudí záujem. 

Nemáme radi slovné omáčky, gramatické chyby a tuctové texty bez výpovednej hodnoty.

Prečítajte si viac o copywritingu na našom blogu

Kedy budete mať texty?

Texty pre vás pripravíme už do 2 pracovných dní. Väčšie práce si ale vyžadujú aj viac času, preto sa na presných termínoch vždy dohodneme pri objednávke. A dodržíme ich!

Obsah služby

Napísanie článku na základe dohody s klientom, v prípade potreby návrh tém. Dôkladná kontrola textov a dodatočné úpravy sú v cene.

Cena

Od 18 eur bez DPH za normostranu (1 800 znakov vr. medzier)
Nechajte si od nás vypracovať cenovú ponuku!

Dodržiavame termíny

Nesľubujeme nesplniteľné. Vyznávame dôsledné dodržiavanie termínov.

Máme skúsenosti

Máme bohaté skúseností s rôznymi online projektami – od doplnkov výživy, cez auto-moto až po techniku

Texty, ktoré chutia

Píšeme SEO friendly texty, ktoré je radosť čítať a páčia sa aj internetovým vyhľadávačom.

Chcete vedieť ako na tom ste? Vypracujeme pre vás textový audit zadarmo!

Navrhneme vám zlepšenia, bez záväzkov a vnucovania

  0950 430 494

  Zavolajte nám

  Napíšte nám

  Social Media

  Facebook/Instagram