Copyediting

Čo je copyediting?

Copyediting je úprava už existujúcich textov do podoby, aby boli perfektne zrozumiteľné a mali ste z nich osoh. Úprava textov je ideálnou voľba vtedy, ak ste odborníkom vo svojej oblasti a vaše texty plné odborných termínov chcete ich prepracovať do čitateľnejšej a pútavejšej podoby.

Ak už teda vlastné texty máte a chcete s nimi dosahovať lepšie výsledky, obráťte sa na nás. Vaše texty upravíme tak, aby sa z nich nevytratila vaša pridaná hodnota a odbornosť, ale aby boli zároveň zrozumiteľnejšie a kvalitnejšie. Vaše texty podrobíme dôkladnej analýze a následne pre vás pripravím upravenú verziu. Spoľahnite sa na to, že vašim súčasným textom dodáme invenciu a nápad. Po našich zásahoch budú texty zrozumiteľné a najmä, budú vám prinášať výsledky!

Úprava textov – odborníkom ste vy!

Copyediting je vhodnou voľbou najmä pri veľmi odborných textoch, napríklad z oblasti medicíny, strojárstva alebo iných priemyselných odvetví. Odbornú stránku vášho textu v plnej miere zachováme, textu však dodáme na atraktivite. Nie každý sa rodí ako talent na písanie a práve pre všetkých takých, ponúkame korekcie a úpravy textov.

Dosiahnite vďaka textom viac

Peknú grafiku, pútavý web, či pekné logo môže mať dnes prakticky každý. Čo vás ale skutočne odlíši od konkurencie, je kvalitný text a hodnotný obsah. Poriadne popracovať na textoch a ďalšom obsahu môže byť niekedy poriadna „fuška“. Buďte pred svojou konkurenciou o krok vpred práve vďaka kvalitným textom bez gramatických a štylistických chýb. Na obsahu a textoch totiž skutočne záleží!

 

Koľko to potrvá?

Korektúry do 3 NS vieme spracovať do 2 pracovných dní. Presný termín vám vždy oznámime po zadaní objednávky.

Obsah služby

Úprava už existujúcich textov do pútavejšej podoby. Prepracovanie štylistiky, gramatiky a dôkladná kontrola. Súčasťou je aj korektúra výsledného textu.

Cena

Od 11 eur bez DPH za normostranu (1 800 znakov vr. medzier)

Dodržiavame termíny

Nesľubujeme nesplniteľné. Vyznávame dôsledné dodržiavanie termínov.

Máme skúsenosti

Máme bohaté skúsenosti s rôznymi online projektami

Texty, ktoré chutia

Píšeme texty, ktoré zachutia nielen vašim klientom ale aj internetovým vyhľadávačom.

Chcete vedieť ako na tom ste? Vypracujeme pre vás textový audit zadarmo!

Navrhneme vám zlepšenia, bez záväzkov a vnucovania

  0950 430 494

  Zavolajte nám

  lucuma@lucuma.sk

  Napíšte nám

  Social Media

  Facebook/Instagram