Správa účtov na sociálnych sieťach

Buďte tam, kde sú vaši zákazníci. Vyniknite na sociálnych sieťach brilantnou komunikačnou stratégiou a zaujímavým obsahom, ktorý pre vás pripravíme. Postaráme sa o všetky vaše kontá na sociálnych sieťach, či už je to Instagram, Facebook, LinkedIN, Twitter alebo Pinterest. Pravidelne budeme pre vaše kontá na sociálnych sieťach pripravovať pútavý obsah a vyhodnocovať jeho úspešnosť. Spolu si určíme reálne ciele, ktoré budeme dôsledne napĺňať. Kontaktujte nás a nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.

Správa Instagram účtov

Instagram je najmä o pekných obrázkoch, no nemenej dôležitý je aj textový obsah. Nehovoríme len o popisoch, ale aj o využívaní geolokácie, hashtagov, označení a manažovaní príbehov. Pre váš Instagram účet vymyslíme obsahovú stratégiu, dosiahneme tým zvýšenie interakcie s vašimi fanúšikmi a premeníme ich na vašich zákazníkov. Instagram má zmysel pre každú spoločnosť, treba však naplno využiť jeho potenciál.

Správa Facebook účtov

Počuli ste už o tom, že kto nie je na Facebooku, ako keby ani nebol? Nie sme si úplne istí, či to stále platí, každopádne spraviť si len tak fanúšikovskú stránku na Facebooku už zďaleka nestačí. Pre vašu Facebook stránku pripravíme obsahovú stratégiu a následne na mesiac dopredu naplánujeme príspevky, ktoré budú zverejňované. Súčasťou správy Facebook účtu je aj komunikácia s fanúšikmi a vyhodnocovanie našej práce.

Koľko to potrvá?

Služby správy sociálnych sietí poskytujeme minimálne v trvaní 1 mesiac

Obsah služby

Príprava obsahovej stratégie, tvorba príspevkov na sociálne siete, príprava stories (Instagram), komunikácia s fanúškmi

Cena

Ceny určujeme individuálne podľa presných požiadaviek
Príklad: založenie a správa Instagram účtu od 99 eur mesačne
Nechajte si od nás vypracovať cenovú ponuku!

Dodržiavame termíny

Nesľubujeme nesplniteľné. Vyznávame dôsledné dodržiavanie termínov.

Noví fanúšikovia

Našim klientom sme už na sociálnych sieťach priviedli tisíce skutočných fanúšikov

Neodolateľný obsah

Zažiarte na sociálnych sieťach obsahom, ktorý z vašich fanúšikov spraví verných zákazníkov

0950 430 494

Zavolajte nám

Napíšte nám

Social Media

Facebook/Instagram