Korektúry – oprava pravopisu

Textové korektúry a oprava pravopisu – rýchlo a za super ceny

Prvý kontakt s vašim potenciálnym zákazníkom prebieha väčšinou práve prostredníctvom textu. Neodstrašte záujemcov o vaše produkty alebo služby zlou gramatikou. Nechajte si od nás vypracovať profesionálnu opravu pravopisu a štylistiky.

Postaráme sa o korektúru všetkých vašich textov, aby ste mali istotu, že sú nielen 100% gramaticky správne, ale aj ľahko čitateľné a zrozumiteľné. Oprava pravopisu a štylistiky zabezpečí, že vaše texty bude radosť čítať! 

Nech už ste písanie textov zverili komukoľvek, radi vám s nimi pomôžeme a skorigujeme ich tak, aby prinášali úžitok.

Prečo je dôležitá korektúra textu?

Pri oprave pravopisu a štylistiky pre nás prakticky neexistuje žiadne obmedzenie. Nech má váš text akýkoľvek účel, postaráme sa o jeho dôkladnú kontrolu a korektúru. Výstup tak bude gramaticky a štylisticky správny. Sme tu pre všetkých, ktorým záleží na tom, aby sa predviedli dokonalo spracovaným textom.

Kedy sa hodí oprava pravopisu? Vždy vtedy, keď vám zaleží na to, aby výsledky vašej práce nepokazila gramatika či štylistika. Opravujeme nielen texty pre obchodné spoločnosti ale napríklad aj pre študentov v prípade záverečných prác. Ak hľadáte opravu pravopisu pre bakalársku, diplomovú alebo rigoróznu prácu, neváhajte sa na nás obrátiť.

Oprava pravopisu pre každého

Náš tím copywriterov je tu pre každého, kto hľadá opravu pravopisu a štylistiky pre blogové články, texty na webovej stránke, či akékoľvek iné texty. Opravu pravopisu a štylistiky vyhotovujeme pre offline aj online prostredie. Našu ponuku vieme presne prispôsobiť vašim potrebám.

Oprava pravopisu za najlepšie ceny

Uvedomujeme si, že na opravu pravopisu nemusí vždy zostávať adekvátny rozpočet. Cenovú ponuku radi prispôsobíme presne vašim potrebám a rozsahu. Korektúry vyhotovujeme za najlepšie možné ceny tak, aby sme vám vedeli garantovať maximálnu kvalitu a rýchlosť. Nechajte si od nás vypracovať nezáväznú cenovú ponuku opravy pravopisu. 

Nenechajte si pokaziť svoju prácu gramatickými chybami a zlou štylistikou.

Koľko to potrvá?

Korektúry textov s rozsahom do 10 NS pre vás napíšeme do 2 pracovných dní. Na presnom termíne sa vždy dohodneme pri vašej objednávke.

Obsah služby

Opravy gramatických a štylistických chýb v texte. Výsledkom je text bez akýchkoľvek chýb so zachovaním pôvodného významu, táto služba je vhodná aj ako korektúra pred tlačou.

Cena

Od 8 eur bez DPH za normostranu (1 800 znakov vr. medzier)
Nechajte si od nás vypracovať cenovú ponuku!

Dodržiavame termíny

Nesľubujeme nesplniteľné. Vyznávame dôsledné dodržiavanie termínov.

Máme skúsenosti

Viac ako 10 rokov skúseností s tvorbou obsahu a rôznymi online projektami

Texty, ktoré chutia

Tvoríme texty, ktoré zachutia nielen vašim klientom ale aj internetovým vyhľadávačom.

Chcete vedieť ako na tom ste? Vypracujeme pre vás textový audit zadarmo!

Navrhneme vám zlepšenia, bez záväzkov a vnucovania

    0950 430 494

    Zavolajte nám

    Napíšte nám

    Social Media

    Facebook/Instagram